Açılış Organizasyonu

Açılış Organizasyonu

Çalışmalarımızı ve Örnek süslemelerimizi yakından görüp daha detaylı bilgi alıp kararınızı daha sağlıklı verebilmeniz için Showroomumuzu ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz randevu verdiğiniz taktirde biz gerekli sunumu uygun gördüğünüz yerde yapabiliriz.

Mümkün olan en kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmayı ilke edinen firmamız, Müşterlerinin memnuniyetinin ilk sırada olduğu bilincindedir. PALYAÇO PALYAÇO ailesi mutluluğunuza ortak olmaktan gurur ve mutluluk duyar. Siz isteyin biz gerçekleştirelim.

Başlayacağınız bir bölge yada Yıldönümü kutlamaları için açılış organizasyonu yineleme Organizasyonları hem müşteriler Yeni hizmet vermeye ile olan bağlarınızın güçlenmesi hemde akılda Kalıcı olmanın en etkin yoludur. Reklamı yapılan ürün için hiçbir zarar kelimesi söz konusu olamaz. Sizlerin ve iş yerinizin marka olma yolunda en önemli faktörlerden biridir Açılış ve yineleme organizasyonu.

PALYAÇO PALYAÇO olarak şimdiden hayırlı olsun Dileklerimizle.

Açılış süsleme ve aktivite hizmetleri, çeşitli işyeri ve mağaza açılışları için;

Balon Süslemesi, palyaço temini ilgi çekici aktiviteler yapacak animatörler, ses sistemi, logo baskılı balon Dağıtımı, şişme maskot ürünler, tül ve kumaş süsleme, tutundurma çalışmları, promosyon ürünler, Eski Osmanlı Satıcıları, broşür dağıtım elemanı hizmetler vb.

Balon Süsleme

çeşitli işyeri ve mağaza açılışları için göze hitap eden Birincil faktörün balon süsleme olduğunun bilincindeyiz. Renklerine sizlerin karar verdiği süslemede Profosyonel ekimiz tarafından keşfedilmiş olan mekanın açılış ön cephe kısmı, ve görselliğin göz önünde bulunan noktalarına Zincir Balonlar takılır. Mekanın sokak yada cephe ye bakan tarafı ile sokak karşına cadde karşına kemer zincir balonlarla zengin bir görsellik katılır. Mağaza iş yeri iç kısımlarında Papatya Balonlar ahize ve top balonlarla Mekan süslenir.

Özellikle Tavsiye Ettiğimiz kapı kemer balon sokak Zincir Balon ve paptya balonlardır. Siz iş ortaklarımızın yeni dönem iş hayatında Tanıtım ve reklama daha çok ihtiyaç olduğunun bilincinde olup balon süslem organizasyonunu titizlikle yapmaktayız.

Zincir balon, – Kemer Balon – Papatya Balon – Balon ahize, – Üst Balon, – sütün Balon

Tül ve Kumaş Süsleme

Genelde ANAOKULLARI okullar çoçok ve kadın giysi mağazaları, AWM ofisleri, tek ve çift katlı binalarda yer alan iş yerleri ve bir çok sektörde faaliyet gösteren MAĞAZALAR iç dekerasyonunda kumaş ve tül süsleme kullanılır. Ayrıntıya dikkat eden siz değerli Müşterilerimiz için ufak dokunuşlarla Isiltili mekanlar elde edebilirsiniz.

Ses Sistemi ve Müzik Seçimi

Açılış organizasyonlarının olmazsa olmazlarından olan müzik; sizleri çevreye ve müşterilere daha eğlenceli bir şekilde tanıntmanın en güzel yoludur.Müzik sistemi için Anfili çalar müzik VCD DVD arşivi ile birlikte müzik kontrolünde dj kolanları 10-16 KANALLI mikser Mikrofon oyuncu ses

Genelde hareketli parçalardan Oluşan müzik arşivi siz değerli Müşterilerimiz istekleri doğrultusunda ayarlanmaktadır hitap ettiğiniz kesime göre yöresel müzikler, halk, pop ve yabancı müzikler remix müzikler tercih edilir. Müzik Sistemi açılış organizasyonu boyunca ses ritmi ayarlanarak açılışa farklı bir hava katmaktadır.

-Anfili kolonlar, – Profosyonel mikser,-Mikrofon – VCD DVD palyer, müzik arşivi, – dj

Animator ve Palyaço

Açılış organizasyonlarında firma tanıtımı için müşterilerinizin dikkatlerini kendi üzerinize çekmekte en önemli faktörlerden biri animatörler palyaçolardır. Müşterilerin dikkatlerinin üzerinizde olması için farklı oyunlar çeşitli figürler insört Dağıtımı Broşür Dağıtımı ikram sunumu gibi bir çok işlevi yerine getiren palyaçolar açılışta büyük rol oynamaktadırlar.baskılı Balon Dağıtımı şirket tanıtımı ve çocuklar üzeinde ki etkisiyle açılış organizasyonuna ren k katarlar.

Baskılı Balon

Açılışlarda reklam çalışmlarının başında gelen baskılı balon firma Simi firma logosu ile birlikte Balonlar şişirilerek müşterilere palyaçolar tarafından dağıtlır renga ren k bir ortam istiyorsanız baskılı balon ilk aklımıza gelen reklam ürünüdür.baskılı balonda; cif taraflı baskılı balon, tek taraflı baskılı balon, tek renk baskılı balon , çift, Çubuklu baskılı balon şeklinde balon renkleri ve adedi yine sizler tarafındanbelirlenmektedir baskılı balon renk.

Şişme Maskot ve Ürünler

Açılış organizasyonlarında son dönemlerde popüler olmayan başlayan şişme maskot, şişme palyaço gibi bir çok ürün SOKAĞIN caddenin nabzını tutmak içindir.3 metrelik dev şişme palyaçolar içersinde animatör arkadaslarla dans ettirilmektedir balon fly. Tüm müşterileriniz dikkatini çekecek olan bu organizasyonu özellikler tavsiye ederiz.

– Şişma palyaço, – şişme maskot, – dev şişme palyaço, -, Balon Fly – şişme ürünler

Promosyon Ürünler ve Tutundurma Çalışmları

Mağaza iş yeri açılışları bir çok Müşterimiz hitap ettiği kesime kendilerini ifade eden yada pazarlamakta oldukları ürünleri hediye edebilir baskılı bir halde palyaçolar tarafından Dağıtımı sağlayabilirler. Promosyon Ürünlerde akla gelebilecek bir çok hediye malzemesi (Çakmak, kalem, şapka, tişört vb.) Etkili ve Kalıcı bir reklam türüdür.

Tutundurma Çalışması; yeni bir bölgede hizmet vermeyi hedefleyen Siz değerli Müşterilerimiz o kesimin hafızasında kalması için 3-5-7 günlük açılış öncesi ve açılış sonra günlük 6 saat boyunca Sivil animatörler tarafından broşür Dağıtımı Çalışması ve nabız yoklanmasıdır anket. Yeni bölgelere açılmayı düşünen iş yerleri için en önemli REKLAM ‘dır.

Kampanyalarımız

Fırsat 1

 • 40 Metre Zincir Balon
 • 2 Palyaço
 • 1 Şişme Palyaço
 • Müzik Sistemi – DJ
 • 1 Sivil animatör (3 gün süreli)

Fırsat 2

 • 40-50 Metre Zincir Balon
 • 2 Palyaço
 • 1 Şişme Palyaço
 • Müzik Sistemi – DJ
 • 1 Sivil animatör (5 gün süreli)
 • 1000 Adet Baskılı Balon

  Diğer Fırsatları sizler yaratın sizleredn gelecek hizmet istekleri doğrultusunda telefon aracılığı ile fiyatlar verilecektir.

  İllüzyonist (Sihirbaz): İlüzyonistimiz alanında bir duayen olup, seyircilerinde iştirakini sağladığı, ve Espiriler hoş nüktelerle süslediği ilüzyon şhowuyla bulunduğu yerdeki eğlenceye renk katar.

  Jonglör Servisimiz: Hem jonglör gösterisi hem İllüzyon (sihirbaz) Show 40 dakikalık unutulmuyacak muhteşem bir gösteri özellikle tavsiye edilir.)

  Ateşbaz: Ateş yutan adam ve ateş dansı Show.

  -Karagöz Hacivat

  Animasyon Yiyecekler: Osmanlı Macunu, Patlamış mısır, Pamuk şeker, şerbetçisi Osmanlı vb. Sınırsız.

  PALYAÇO PALYAÇO ANİMASYON BİZİ ARAMADAN KARAR VERMEYİNİZ

  PALYAÇO PALYAÇO Hizmetleri
  palyaço, doğum günü, süsleme, balon, açılış, flama, kapı tak balon, ses sistemi, açılış, Balon, mağaza açılışı, helyum balon, pazar açılış, şişme palyaço, tahta bacak, dans palyaçosu, tanıtım elemanı, djey temini, falama bayrak süslemsi, Papatya Balon, sütün Balon, Baskılı Balon, Zeplin Balon


Share this post

Comments are closed.


Yemyeşil ağaçlarla kaplı ormanın birinde genç bir palyaço yaşarmış. Bu palyaço çiçeklerden en çok gülleri severmiş. Evinin bahçesinde renk renk güller yetiştirirmiş. Bu güller o kadar taze ve güzellermiş ki gören herkes palyaçonun güllerine hayran kalırmış. Palyaço da güllerini çok sever, her sabah onları hem sular hem de onlarla konuşurmuş. Genç palyaço gülleriyle çok mutluymuş, ama onu üzen bir durum varmış. Palyaço güllerini çok sevdiği için onların solmalarına dayanamazmış. Güllerin bir süre sonra solması çok doğalmış, fakat genç palyaço güllerinin solmasına çok üzülüyor, güllerinin hep ilk günkü gibi taze ve diri kalmalarını istiyormuş. Kendi kendine güllerim hep böyle güzel kalsa! O zaman hiç mutsuz olmam. diyormuş palyaço. Bir sabah çiçeklerini yine sularken palyaçonun dikkatini sarı renkte bir gül tomurcuğu çekmiş. Bu tomurcuk da diğer gül tomurcukları gibi pek güzelmiş. Fakat rengi diğerlerinden apayrıymış. Çok daha güzel ve değişik bir tondaymış tomurcuğun rengi. Bu yüzden, genç palyaço sarı tomurcuğa daha özenli bakmaya başlamış. Her sabah ona küçük sarı tomurcuk büyüyecek, kocaman güzel bir gül olacak diye güzel sözler söylüyormuş. Tomurcuk da bunu anlıyormuş gibi günden güne daha da güzelleşerek büyümüş palyaço için. Kocaman bir gül olduğunda ise bahçedeki diğer güllerin arasında tıpkı gökyüzündeki güneş gibi ışıldıyormuş palyaçonun tomurcuğu. O kadar güzelmiş ki palyançonun tomurcuğu onu görenler sarı güle bakmaya doyamıyorlarmış. Palyaço hikayesinin devamı...