Palyaço Animasyon Show

Palyaço Animasyon Show

Palyaço Palyaço organizasyon grubu olarak ; Marmara bölgesinde ki tüm illerde faaliyet göstermekteyiz.Animasyon hizmetlerinde geniş bir sektör yelpazesine sahip olan bu branşta ; Animatör, kostüm karekterler ve palyaçolarımız eğlenceli bir işle meşgul olmalarına rağmen işlerini ciddiyetle uygulamktadırlar.
Eğitimlerini tiyatro, kişisel gelişim ve Supervizor lardan alan animatörlerimiz Doğum Günlerinde, Okul Gösterilerinde, Açılış Organizasyonlarında , 23 nisan , 19 mayıs, 30 ağust 29 ekim Yılbaşı Eğlenceleri , Sünnet Düğün Organizasyonları , Piknik Organizasyonlarında , Hediye Servisleri, Özel Gün ve Kutlamalarınızda profesyonel bir şekilde hizmet vermektedirler.
Bu alanda geniş ve tecrübeli bir kadroya sahip olan palyaço palyaço grubu istanbul ve bir çok ilde göstermiş oldukları başarılı performansları ile göz doldurmaktadırlar.en güzel en eğlenceli ve özel anlarınızda miniklerimiz içinde yer açmak için sizlerle birlikte daha iyiye ulaşabilmenin gayreti içerindeyiz.

Bayan Kostüm Seçeneklerimiz arasında;

* Cindrella
* Şirine
* Afrodit
* Pamuk Prenses
* Uyuyan Güzel
* Bayan Korsan
* Mini Mouse
* Peri
* Melek
* Superwomen
* Kırmızı Başlıklı Kız
* Elsa
* Anna
* Sofia
*Super Women
* Monster Hıng
* Bayan Palyaço

Erkek Kostüm Seçeneklerimiz Arasında;

* Korsan
* Mickey Mouse
* Superman
* Batman
* Spiderman
* Zoro
* Sunger Bob
* Erkek Palyaço

İlave Olarak;
* Winne the Pooh
* Tavşan
* Ördek
* Dalmaçyalı
* Tulumlu Animatör

…Açılış için palyaço, Broşür dağıtımı için Animatör, Kostüm Karekterli Eğlence Grupları, Hediye Servisi için Palyaço, Yılbaşında Palyaço, Sünnet Düğünüme nereden Palyaço Kiralayabilirim, İnternetten Palyaço nasıl bulurum, Eniyi Palyaço, Baloncu Palyaço, Boyamacı Palyaço nerdn bulurum  ARTIK telaş etmenize gerek yok tüm teleşınıza cevap veriyoruz
PALYAÇO PALYAÇO; EĞLENCELER  İÇİN FARKLI ÇÖZÜMLER SUNAR


Share this post

Comments are closed.


Yemyeşil ağaçlarla kaplı ormanın birinde genç bir palyaço yaşarmış. Bu palyaço çiçeklerden en çok gülleri severmiş. Evinin bahçesinde renk renk güller yetiştirirmiş. Bu güller o kadar taze ve güzellermiş ki gören herkes palyaçonun güllerine hayran kalırmış. Palyaço da güllerini çok sever, her sabah onları hem sular hem de onlarla konuşurmuş. Genç palyaço gülleriyle çok mutluymuş, ama onu üzen bir durum varmış. Palyaço güllerini çok sevdiği için onların solmalarına dayanamazmış. Güllerin bir süre sonra solması çok doğalmış, fakat genç palyaço güllerinin solmasına çok üzülüyor, güllerinin hep ilk günkü gibi taze ve diri kalmalarını istiyormuş. Kendi kendine güllerim hep böyle güzel kalsa! O zaman hiç mutsuz olmam. diyormuş palyaço. Bir sabah çiçeklerini yine sularken palyaçonun dikkatini sarı renkte bir gül tomurcuğu çekmiş. Bu tomurcuk da diğer gül tomurcukları gibi pek güzelmiş. Fakat rengi diğerlerinden apayrıymış. Çok daha güzel ve değişik bir tondaymış tomurcuğun rengi. Bu yüzden, genç palyaço sarı tomurcuğa daha özenli bakmaya başlamış. Her sabah ona küçük sarı tomurcuk büyüyecek, kocaman güzel bir gül olacak diye güzel sözler söylüyormuş. Tomurcuk da bunu anlıyormuş gibi günden güne daha da güzelleşerek büyümüş palyaço için. Kocaman bir gül olduğunda ise bahçedeki diğer güllerin arasında tıpkı gökyüzündeki güneş gibi ışıldıyormuş palyaçonun tomurcuğu. O kadar güzelmiş ki palyançonun tomurcuğu onu görenler sarı güle bakmaya doyamıyorlarmış. Palyaço hikayesinin devamı...