Ateşbaz

Ateşbaz

Ateşbazımız; Alev yutan, ateşle farklı figürler sergileyerek dans eden , ateş çemberler oluşturan, farklı joglor aletleri ile ateşleri dans ettiren, izleycilerin yüreklerini hoplatan muhteşem bir showman dır.

İzleyicileri heyecanlandıran bu gösteri dışardan bakıldığından çok tehlikeli bir animasyon show olarak görünsede; Alnında profosyonel olan ateş yutan adam ateşbazımız sahne öncesinde defalarca denenmiş gösteriler, tüm olumsuz ve aksi durumlara karşı önlemler alınmıştır. Seyircileri show esnaında göstersine katmakta olan ateşbazımız kişileri tehlikeli bir durum içine sokmammakta ve gösterisine hakım olmaktadır.

Büyük küçük tüm izleyicelerin beğeniyle izlediği bu show; Profosyonel sanatçılar tarafından icra edilmektedir. Görsel sahne gösterilerinin firma tanıtım ve reklam çalışmlarının özel gün ve doğum günlerinin bayram ve yıulbaşı eğlencelerinin vazgeçilmez bir gösterisi olan ateşbazı özellikle tavsiye ederiz.

ateşbaz, ateş yutan adam, istanbulda ateşbaz, gösteri için ateşbaz, sahnede ataş yutan adam gösterisi, ateşbaz figürleri nereden izleyebilirim, ateş yutan adam videoları, özel davetimde ateş yutan adam gösterisi , nasıl ulaşabilirim, internetten ateş yutan adam, ARTIK telaş etmenize gerek !!! yok telaşınıza cevap veriyoruz.


Share this post

Comments are closed.


Yemyeşil ağaçlarla kaplı ormanın birinde genç bir palyaço yaşarmış. Bu palyaço çiçeklerden en çok gülleri severmiş. Evinin bahçesinde renk renk güller yetiştirirmiş. Bu güller o kadar taze ve güzellermiş ki gören herkes palyaçonun güllerine hayran kalırmış. Palyaço da güllerini çok sever, her sabah onları hem sular hem de onlarla konuşurmuş. Genç palyaço gülleriyle çok mutluymuş, ama onu üzen bir durum varmış. Palyaço güllerini çok sevdiği için onların solmalarına dayanamazmış. Güllerin bir süre sonra solması çok doğalmış, fakat genç palyaço güllerinin solmasına çok üzülüyor, güllerinin hep ilk günkü gibi taze ve diri kalmalarını istiyormuş. Kendi kendine güllerim hep böyle güzel kalsa! O zaman hiç mutsuz olmam. diyormuş palyaço. Bir sabah çiçeklerini yine sularken palyaçonun dikkatini sarı renkte bir gül tomurcuğu çekmiş. Bu tomurcuk da diğer gül tomurcukları gibi pek güzelmiş. Fakat rengi diğerlerinden apayrıymış. Çok daha güzel ve değişik bir tondaymış tomurcuğun rengi. Bu yüzden, genç palyaço sarı tomurcuğa daha özenli bakmaya başlamış. Her sabah ona küçük sarı tomurcuk büyüyecek, kocaman güzel bir gül olacak diye güzel sözler söylüyormuş. Tomurcuk da bunu anlıyormuş gibi günden güne daha da güzelleşerek büyümüş palyaço için. Kocaman bir gül olduğunda ise bahçedeki diğer güllerin arasında tıpkı gökyüzündeki güneş gibi ışıldıyormuş palyaçonun tomurcuğu. O kadar güzelmiş ki palyançonun tomurcuğu onu görenler sarı güle bakmaya doyamıyorlarmış. Palyaço hikayesinin devamı...