I Doğum Günü Organizasyonu

I Doğum Günü Organizasyonu

Unutmayın ki Çocuğunuzun yaşı büyüdükçe kıvrak zekası ve gelişen muhakeme kabiliyeti ile beklentileri yükselir. Doğum günü partisinde hem çocuğunuz, hem de arkadaşları çeşitli eğlenceler ve sürprizler bekleyecektir. Animatör arkadaşlarımız sınırsız eğlence ve sürprizlerle yanınızda olacaktır. Tecrübemize, kalitemize, animatör arkadaşlarımıza çok güveniyor ve eğlence garantisi veriyoruz.

Başarılı bir doğum günü organizasyonunda çocuğunuz ve eşiniz sizinle gurur duyacak, cemiyetiniz tarafından takdir edileceksiniz.

Doğum Günü Organizasyonları için palyaço veya animatör 0216 347 27 50 – 0532 970 94 70 numaralarından arayıp rezervasyon veriliyor. Genel Merkezden alınan rezervasyonlar Animasyon birimine veriliyor. Tercih ettiniz Palyaço veya Animatör verilen adrese geliyor. Doğum günü başlama saatinde  yarım önce gelip hazırlıklarını yapıyor, doğum günü çocuğu tanışıyor. Doğum günü başladığın çocukların istekleri programın gidişatına bağlı olarak oyun ve yarışmalar yaptırtır.

Çuval Yarışı: Oynamak isteyen çocuklara çuvallar verilir. Halat belirlenen uzaklığa konulur. Çuval için ilk çizgiye geçen çocuk oyunu kazanır.

Pinpon Toplu Taşıma: Çocuklara kaşık ve pinpon topu verilir. Ağzıyla kaşık taşırken kaşığa pinpon topu konulur. Belirlenen çizgiye ilk kim geçerse pinpon topunu düşürmeden oyunu kazanır.

Halat Çekme Yarışı: Çocukları iki eşit gruba bölerek halatın bir ucu bir grup tutar diğer ucunu da diğer grup tutar belirlen çizgiyi geçen devrilen çocuklar oyunu kaybeder.

Mini Club CD ile eğlenceli danslar edilir.

Sosis Balon ile çeşitli figürler yapılarak dağılır.(Kılıç, Kanat, Kalp, Kedi, Köpek, çiçek, şapka, taç vb.)

Program sonunda çocuklara hediye madalyon verilir.

 

 

 

155738_10200217449211990_158090872_n 58122_10200217449131988_82878320_n


Posted under: Genel  |  Geri izleme

Share this post

Comments are closed.


Yemyeşil ağaçlarla kaplı ormanın birinde genç bir palyaço yaşarmış. Bu palyaço çiçeklerden en çok gülleri severmiş. Evinin bahçesinde renk renk güller yetiştirirmiş. Bu güller o kadar taze ve güzellermiş ki gören herkes palyaçonun güllerine hayran kalırmış. Palyaço da güllerini çok sever, her sabah onları hem sular hem de onlarla konuşurmuş. Genç palyaço gülleriyle çok mutluymuş, ama onu üzen bir durum varmış. Palyaço güllerini çok sevdiği için onların solmalarına dayanamazmış. Güllerin bir süre sonra solması çok doğalmış, fakat genç palyaço güllerinin solmasına çok üzülüyor, güllerinin hep ilk günkü gibi taze ve diri kalmalarını istiyormuş. Kendi kendine güllerim hep böyle güzel kalsa! O zaman hiç mutsuz olmam. diyormuş palyaço. Bir sabah çiçeklerini yine sularken palyaçonun dikkatini sarı renkte bir gül tomurcuğu çekmiş. Bu tomurcuk da diğer gül tomurcukları gibi pek güzelmiş. Fakat rengi diğerlerinden apayrıymış. Çok daha güzel ve değişik bir tondaymış tomurcuğun rengi. Bu yüzden, genç palyaço sarı tomurcuğa daha özenli bakmaya başlamış. Her sabah ona küçük sarı tomurcuk büyüyecek, kocaman güzel bir gül olacak diye güzel sözler söylüyormuş. Tomurcuk da bunu anlıyormuş gibi günden güne daha da güzelleşerek büyümüş palyaço için. Kocaman bir gül olduğunda ise bahçedeki diğer güllerin arasında tıpkı gökyüzündeki güneş gibi ışıldıyormuş palyaçonun tomurcuğu. O kadar güzelmiş ki palyançonun tomurcuğu onu görenler sarı güle bakmaya doyamıyorlarmış. Palyaço hikayesinin devamı...