IV Doğum Günü Organizasyonu

IV Doğum Günü Organizasyonu

Doğum Günü Organizasyonları için palyaço veya animatör 0216 347 27 50 – 0532 970 94 70 numaralarından arayıp rezervasyon veriliyor. Genel Merkezden alınan rezervasyonlar Animasyon birimine veriliyor. Tercih ettiniz Palyaço veya Animatör verilen adrese geliyor. Doğum günü başlama saatinde  yarım önce gelip hazırlıklarını yapıyor, doğum günü çocuğu tanışıyor. Doğum günü başladığın çocukların istekleri programın gidişatına bağlı olarak oyun ve yarışmalar yaptırtır.

Çuval Yarışı: Oynamak isteyen çocuklara çuvallar verilir. Halat belirlenen uzaklığa konulur. Çuval için ilk çizgiye geçen çocuk oyunu kazanır.

Pinpon Toplu Taşıma: Çocuklara kaşık ve pinpon topu verilir. Ağzıyla kaşık taşırken kaşığa pinpon topu konulur. Belirlenen çizgiye ilk kim geçerse pinpon topunu düşürmeden oyunu kazanır.

Halat Çekme Yarışı: Çocukları iki eşit gruba bölerek halatın bir ucu bir grup tutar diğer ucunu da diğer grup tutar belirlen çizgiyi geçen devrilen çocuklar oyunu kaybeder.

Mini Club CD ile eğlenceli danslar edilir.

Sosis Balon ile çeşitli figürler yapılarak dağılır.(Kılıç, Kanat, Kalp, Kedi, Köpek, çiçek, şapka, taç vb.)

Program sonunda çocuklara hediye madalyon verilir.

Dolu Pinyata: 50tl

Boş Pinyata: 30tl

3 Boyutlu Dolu Pinyata: 60tl

3 Boyutlu Boş Pinyata: 40tl

 

 

 

 

 

 

Doğum günü organizasyonlarınız için Süsleme Paketimiz de;

………* 5 Papatya Balon Süsleme,

………* Happy Birthday Yazısı,

………* 10-15 adet Serpme Balon,

………* 5 adet El Çubukları,

………* 2 adet Uzar Süs,

………* İki Orta Boy Uzar Süs


Posted under: Genel  |  Geri izleme

Share this post

Comments are closed.


Yemyeşil ağaçlarla kaplı ormanın birinde genç bir palyaço yaşarmış. Bu palyaço çiçeklerden en çok gülleri severmiş. Evinin bahçesinde renk renk güller yetiştirirmiş. Bu güller o kadar taze ve güzellermiş ki gören herkes palyaçonun güllerine hayran kalırmış. Palyaço da güllerini çok sever, her sabah onları hem sular hem de onlarla konuşurmuş. Genç palyaço gülleriyle çok mutluymuş, ama onu üzen bir durum varmış. Palyaço güllerini çok sevdiği için onların solmalarına dayanamazmış. Güllerin bir süre sonra solması çok doğalmış, fakat genç palyaço güllerinin solmasına çok üzülüyor, güllerinin hep ilk günkü gibi taze ve diri kalmalarını istiyormuş. Kendi kendine güllerim hep böyle güzel kalsa! O zaman hiç mutsuz olmam. diyormuş palyaço. Bir sabah çiçeklerini yine sularken palyaçonun dikkatini sarı renkte bir gül tomurcuğu çekmiş. Bu tomurcuk da diğer gül tomurcukları gibi pek güzelmiş. Fakat rengi diğerlerinden apayrıymış. Çok daha güzel ve değişik bir tondaymış tomurcuğun rengi. Bu yüzden, genç palyaço sarı tomurcuğa daha özenli bakmaya başlamış. Her sabah ona küçük sarı tomurcuk büyüyecek, kocaman güzel bir gül olacak diye güzel sözler söylüyormuş. Tomurcuk da bunu anlıyormuş gibi günden güne daha da güzelleşerek büyümüş palyaço için. Kocaman bir gül olduğunda ise bahçedeki diğer güllerin arasında tıpkı gökyüzündeki güneş gibi ışıldıyormuş palyaçonun tomurcuğu. O kadar güzelmiş ki palyançonun tomurcuğu onu görenler sarı güle bakmaya doyamıyorlarmış. Palyaço hikayesinin devamı...