Karikatürist

Karikatürist

Karikatüristlerimiz işini meslek edinmiş yazar köşe yazarı eğitimci  ressam ve bir çok sergilere imza atmış mizah sanatçıları, profoysonel kadrolardan oluşturulmuştur. Doğum günleri için ayrıca ressamlık bölümü öğrenci ve mezunları, mizah dergisi karikatüristlerinden de oluşmaktadır.

Karikatür hayatımızda artık etkin bir rol oynamaya başladığı bu son yıllarda olaylara mizah açısandan bakabilen karikatürisltlerimiz minik arkadaşların karikatürlerini çok sevdikleri hayvan film kahramanları, meyve ve sebzelerde oluşan kombineler le onları mutlu etmektedir.

Genelde özel gün ve davetlerde, doğum günlerinde, açılış ve reklam organizasyonlarında, avm etkinliklerinde, tanıtım organizasyonlarında, ulusal bayram etkinliklerinde karikatüristlerimiz olayın bir parçası haline gelmiştir.farklı fikirler ve süprizler için karikatür servisimiz her zaman hizmetinizdedir.

Karikatür, karikatürist, mizah ,  doğum günü için karikatürist, karikatür nasıl çizdirebiliriz, tanıtım için karikatürist nereden bulabiliriz, karikatürist eğitimleri, karikatüristlere nasıl ulaşabiliriz, organizasyon firmaları, organizasyon şirketleri karikatüristleri, ARTIK tüm telaşınıza cevap veriyoruz.


Share this post

Comments are closed.


Yemyeşil ağaçlarla kaplı ormanın birinde genç bir palyaço yaşarmış. Bu palyaço çiçeklerden en çok gülleri severmiş. Evinin bahçesinde renk renk güller yetiştirirmiş. Bu güller o kadar taze ve güzellermiş ki gören herkes palyaçonun güllerine hayran kalırmış. Palyaço da güllerini çok sever, her sabah onları hem sular hem de onlarla konuşurmuş. Genç palyaço gülleriyle çok mutluymuş, ama onu üzen bir durum varmış. Palyaço güllerini çok sevdiği için onların solmalarına dayanamazmış. Güllerin bir süre sonra solması çok doğalmış, fakat genç palyaço güllerinin solmasına çok üzülüyor, güllerinin hep ilk günkü gibi taze ve diri kalmalarını istiyormuş. Kendi kendine güllerim hep böyle güzel kalsa! O zaman hiç mutsuz olmam. diyormuş palyaço. Bir sabah çiçeklerini yine sularken palyaçonun dikkatini sarı renkte bir gül tomurcuğu çekmiş. Bu tomurcuk da diğer gül tomurcukları gibi pek güzelmiş. Fakat rengi diğerlerinden apayrıymış. Çok daha güzel ve değişik bir tondaymış tomurcuğun rengi. Bu yüzden, genç palyaço sarı tomurcuğa daha özenli bakmaya başlamış. Her sabah ona küçük sarı tomurcuk büyüyecek, kocaman güzel bir gül olacak diye güzel sözler söylüyormuş. Tomurcuk da bunu anlıyormuş gibi günden güne daha da güzelleşerek büyümüş palyaço için. Kocaman bir gül olduğunda ise bahçedeki diğer güllerin arasında tıpkı gökyüzündeki güneş gibi ışıldıyormuş palyaçonun tomurcuğu. O kadar güzelmiş ki palyançonun tomurcuğu onu görenler sarı güle bakmaya doyamıyorlarmış. Palyaço hikayesinin devamı...