Palyaço Hizmeti

PALYAÇO PALYAÇO animasyon grubu olarak ; Marmara bölgesinde ki tüm illerde faaliyet göstermekteyiz. Animasyon hizmetlerinde geniş bir sektör yelpazesine sahip olan bu branşta ; Animatör, kostüm karakterler ve palyaçolarımız eğlenceli bir işle meşgul olmalarına rağmen işlerini ciddiyetle uygulamktadırlar.
Eğitimlerini tiyatro, kişisel gelişim ve super vizorlerden alan animatorlerimiz Doğum Günlerinde, Okul Gösterilerinde, Açılış Organizasyonlarında , 23 nisan , 19 mayıs, 30 ağust 29 ekim Yılbaşı Eğlenceleri , Sünnet Düğün Organizasyonları , Piknik Organizasyonlarında , Hediye Servisleri, Özel Gün ve Kutlamalrınızda profosyonel bir şekilde hizmet vermektedirler.
Bu alanda geniş ve tecrubeli bir kadroya sahip olan PALYAÇO PALYAÇO animasyon grubu İstanbul ve bir çok ilde göstermiş oldukları başarılı performansları ile göz doldurmaktadırlar.en güzel en eğlenceli ve özel anlarınızda miniklerimiz içinde yer açmak için sizlerle birlikte daha iyiye ulaşabilmenin gayreti içerindeyiz.
Palyaço Animasyon Show Hizmet Alanları

 • Bayan Kostüm Seçeneklerimiz arasında;* Cindrella
  * Şirine
  * Afrodit
  * Pamuk Prenses
  * Uyuyan Güzel
  * Bayan Korsan
  * Mini Mouse
  * Peri
  * Melek
  * Superwomen
  * Kırmızı Başlıklı Kız
  * Elsa
  * Anna
  * Sofia
  *Super Women
  * Monster Hıng
  * Bayan PalyaçoErkek Kostüm Seçeneklerimiz Arasında;* Korsan
  * Mickey Mouse
  * Superman
  * Batman
  * Spiderman
  * Zoro
  * Sunger Bob
  * Erkek Palyaçoİlave Olarak;
  * Winne the Pooh
  * Tavşan
  * Ördek
  * Dalmaçyalı
  * Tulumlu Animatör

Açılış için palyaço, Broşür dağıtımı için Animatör, Kostüm Karekterli Eğlence Grupları, Hediye Servisi için Palyaço, Yılbaşında Palyaço, Sünnet Düğünüme nereden Palyaço Kiralayabilirim, İnternetten Palyaço nasıl bulurum, Eniyi Palyaço, Baloncu Palyaço, Boyamacı Palyaço nerdn bulurum ARTIK telaş etmenize gerek yok tüm teleşınıza cevap veriyoruz
PALYAÇO PALYAÇO; EĞLECELER İÇİN FARKLI ÇÖZÜMLER SUNAR

 

Organizasyon firması bünyesinde çalışan palyaço ve animatörler çocuk psikolojisinden anlayan, yaş gruplarına uygun oyunlar, danslar, yarışmalar yaptıran, yüz boyaması ve balonlardan şekil hediyeleri ile, animatör arkadaşlarımız birçok aktivelerle eğlenceli zamanlar yaşatıyoruz.

 

Comments are closed.

Yemyeşil ağaçlarla kaplı ormanın birinde genç bir palyaço yaşarmış. Bu palyaço çiçeklerden en çok gülleri severmiş. Evinin bahçesinde renk renk güller yetiştirirmiş. Bu güller o kadar taze ve güzellermiş ki gören herkes palyaçonun güllerine hayran kalırmış. Palyaço da güllerini çok sever, her sabah onları hem sular hem de onlarla konuşurmuş. Genç palyaço gülleriyle çok mutluymuş, ama onu üzen bir durum varmış. Palyaço güllerini çok sevdiği için onların solmalarına dayanamazmış. Güllerin bir süre sonra solması çok doğalmış, fakat genç palyaço güllerinin solmasına çok üzülüyor, güllerinin hep ilk günkü gibi taze ve diri kalmalarını istiyormuş. Kendi kendine güllerim hep böyle güzel kalsa! O zaman hiç mutsuz olmam. diyormuş palyaço. Bir sabah çiçeklerini yine sularken palyaçonun dikkatini sarı renkte bir gül tomurcuğu çekmiş. Bu tomurcuk da diğer gül tomurcukları gibi pek güzelmiş. Fakat rengi diğerlerinden apayrıymış. Çok daha güzel ve değişik bir tondaymış tomurcuğun rengi. Bu yüzden, genç palyaço sarı tomurcuğa daha özenli bakmaya başlamış. Her sabah ona küçük sarı tomurcuk büyüyecek, kocaman güzel bir gül olacak diye güzel sözler söylüyormuş. Tomurcuk da bunu anlıyormuş gibi günden güne daha da güzelleşerek büyümüş palyaço için. Kocaman bir gül olduğunda ise bahçedeki diğer güllerin arasında tıpkı gökyüzündeki güneş gibi ışıldıyormuş palyaçonun tomurcuğu. O kadar güzelmiş ki palyançonun tomurcuğu onu görenler sarı güle bakmaya doyamıyorlarmış. Palyaço hikayesinin devamı...